Sheringham zamiast Rasiaka w Tottenhamie?

Sheringham zamiast Rasiaka w Tottenhamie?

Sheringham zamiast Rasiaka w Tottenhamie?

Przyszłość Rasiaka w The Spurs niebawem się wyjaśni. Do środy stanie się jasne czy Martin Jol pozbędzie się go ze składu, czy też Greg zadomowi się przy White Harte Lane na dłużej. Dzisiejsza Gazeta Wyborcza podała, że do Hotspurs przymierzany jest nie kto inny jak Teddy Sheringham!

Hm… wspomnień czar….

Z tym, że dość nieprzyjemnych wspomnień. Sheringham, Shearer, Shearer, Sheringham i Polska – Anglia 0-3, Polska Anglia 1-3, Polska – Anglia 0-2 itd…

Dzisiaj Sheringham ma już blisko 40 lat i nie za bardzo chce się wierzyć, żeby Martin Jol był nim poważnie zainteresowany. Co prawda, nie najgorzej radzi sobie w West Ham United, ale informacja o jego przejściu do Spurs wywołała burzę dowcipów dotyczących podeszłego wieku Teddy’ ego.

Ja jednak myślę, że ten transfer jest dziennikarskim wymysłem i Rasiak zostanie w Tottenhamie. Nasz napastnik co prawda nie ma tam łatwego życia, ale cóz… jak mawiają to co cię nie zabija czyni cię silniejszym.

Nie tak dawno gazety informowały o przejściu do Tottenhamu jakiegoś byłego reprezentanta Włoch, którego nazwiska już nie pomnę. Ba! Nawet Tomek Frankowski miał zająć miejsce Rossiego w The Spurs. Ech, te gazety…..

About